Microsite byla vložena dne:10.10.2017
ID microsite: 104789, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

DGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o.

Tlakové lití, výroba tlakově litých komponentů a součástek pro průmysl

Tlakové lití, vývoj a výrobu tlakově litých komponentů a součástek z lehkých kovů pro průmysl a výrobu přístrojů zajišťuje společnost DGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o. z Liberce.

DGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o. z Liberce, výroba součástek a komponentů z lehkých kovůDGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o., tlakové lití, vývoj, zkoušky, simulaceDGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o., výroba tlakově litých komponentů a součástek pro průmysl

Potřebujete vyrobit přesné lité součástky z lehkých kovů? Naše společnost DGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o. sídlící v Liberci je v tomto oboru specialista. Za pomoci tlaku vyrábíme precizní lité komponenty a součástky z lehkých kovů například pro automobilový průmysl nebo výrobu přístrojů. Vše předem připravíme a vypočítáme v našem vývojovém oddělení, kde pracují specialisti s moderními systémy CAD/CAM. Součástí naší činnosti je i výpočet pevnosti, simulace plnění a tuhnutí, vývoj, broušení, tryskání, opracování, lakování. Součástky vyrábíme dle Vašich požadavků přímo na míru. Naše zkušenosti, výzkum a vývoj Vám zaručí perfektní kvalitu a přesnost.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY