Microsite byla vložena dne:20.09.2017
ID microsite: 104515, počet zhlédnutí:  33
Zadavatelem microsite je firma

VICTORIA - DENT, s.r.o. MUDr. Radim Horák

Stomatologie Praha 6, zubní ordinace, implantologie, stomatochirurgie

Implantologii, stomatochirurgii, paradentologii, dentální hygienu a stomatologickou péči poskytuje VICTORIA - DENT, s.r.o., MUDr. Radim Horák s ordinací v Praze 6.

VICTORIA - DENT, s.r.o., MUDr. Radim Horák s ordinací v PrazVICTORIA - DENT, s.r.o., MUDr. Radim Horák, stomatochirurgické zákroky, paradentologická ošetření, implantologieVICTORIA - DENT, s.r.o., dentální hygiena, bělení zubů, zubní náhrady, preventivní péče

Toužíte po krásném a dokonalém úsměvu? Navštivte naši zubní ordinaci VICTORIA - DENT, s.r.o., MUDr. Radim Horák, která se nachází v Praze 6 – Břevnov, kde poskytujeme tu nejlepší komplexní péči o Vaše zuby. Provádíme preventivní stomatologickou péči, odstranění zubního kazu, bělení zubů, dentální hygienu, jemné pískování zubů Aifrlow, terapii kazu ozónem. Dále realizujeme stomatochirurgické zákroky, paradentologická ošetření, implantáty a protetiku čili zubní náhrady jako fazety, korunky, můstky a snímatelné náhrady. Více jak dvacetileté zkušenosti Vám zaručují profesionální služby, vřelý a individuální přístup.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY