Microsite byla vložena dne:15.09.2017
ID microsite: 104440, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

KOVO-PRO Povýšil Roman

Obrábění kovových i nekovových materiálů - kvalitní výroba na CNC strojích

Přesné a kvalitní obrábění kovových i nekovových materiálů za pomocí výkonných CNC strojů si můžete objednat od pražské firmy KOVO-PRO Povýšil Roman, která sídlí v centru Prahy.

Obrábění z kovových i nekovových materiálůKovovýroba KOVO-PRO PrahaVýrobky CNC obrábění

Obrábění strojních součástí pro strojní průmysl, obrábění kovových i nekovových materiálů a pečlivé dodržení termínu dodání. To je firma KOVO-PRO Povýšil Roman, která sídlí v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí.

Firma, která se neustále rozvíjí a zlepšuje svou kvalitu výroby, je platným držitelem certifikace ISO 9001. Díky každoročním investicím do lepších a lepších CNC strojů odvádí kvalitní práci a její hlavní prioritou je spokojený a stále vracející se zákazník.

Kvalitu a přesnost výroby zaručí nejen moderní strojový CNC park, ale také kontrolní 3D měřící stroj Mitutoyo Crysta Plus. Ať už se tedy jedná o CNC obrábění, frézování, konvenční soustružení nebo gravírování, pro firmu KOVO-PRO Povýšil Roman není nic překážkou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu

3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a ...

Společnost KOVO-PRO v Bludově u Šumperka provádí 3D měření výrobků pro přesnou výrobu s důrazem na přesnost, kvalitu a efektivitu.

KOVO-PRO Povýšil Roman
Spolehlivé a rychlé značkování kovových dílů a výrobků vám zajistí firma KOVO-PRO

Spolehlivé a rychlé značkování kovových dílů a výrobků vám zajistí ...

Pro spolehlivé a rychlé značkování kovových dílů se obraťte na firmu KOVO-PRO v Bludově u Šumperka - poskytuje kvalitní služby v oblasti kovoobrábění a CNC obrábění.

KOVO-PRO Povýšil Roman