Microsite byla vložena dne:14.09.2017
ID microsite: 104435, počet zhlédnutí:  20
Zadavatelem microsite je firma

Safe point s.r.o.

Bezpečnostní agentura, pult centralizované ochrany, ostraha majetku, budov, osob Plzeň

Bezpečnostní agentura Safe point s.r.o. Plzeň poskytuje pult centralizované ochrany, ostrahu majetku, budov, osob, detektivní služby, montáž zabezpečovacích systémů.

Bezpečnostní agentura Safe point s.r.o. Plzeň, detektivní služby, PCOBezpečnostní agentura Safe point s.r.o., pult centralizované ochrany, ostraha majetkuSafe point s.r.o., kontrola zaměstnanců v době pracovní neschopnosti, montáž elektronických zabezpečovacích systémů

Potřebujete zajistit ochranu majetku, budov či firmy? Neváhejte a kontaktujte naši bezpečnostní agenturu Safe point s.r.o., se sídlem v Plzni, a vše Vám zajistíme. Jsme specialisti v zajišťování bezpečnosti majetku, osob a budov. Součástí poskytovaných služeb je například ostraha při sportovních a kulturních akcí, ostraha podniků, detektivní služby v obchodních centrech, nepřetržitý provoz pult centralizované ochrany (PCO), dálkový monitoring objektů, montáž elektronických zabezpečovacích systémů, signalizací, kamer, kontrola zaměstnanců v době pracovní neschopnosti. Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Kontrola neschopenek – jednorázová i opakovaná dle přání zadavatele

Kontrola neschopenek – jednorázová i opakovaná dle přání zadavatele

Nejste si jisti, jestli Vaši zaměstnanci v době pracovní neschopnosti opravdu řádně marodí? Firma Safe point s.r.o. se sídlem v Plzni nabízí služby jednorázové i opakované kontroly neschopenek.

Safe point s.r.o.