Microsite byla vložena dne:14.09.2017
ID microsite: 104431, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

JCEE, s. r. o.

Jednoúčelové automatické stroje pro automobilový a elektrotechnický průmysl, projekce, výroba

Jednoúčelové automatické stroje, montážní linky, poloautomatická zařízení pro automobilový a elektrotechnický průmysl projektuje, vyrábí a prodává společnost JCEE, s.r.o..

JCEE, s.r.o., automatické stroje pro automobilový průmysl,lisování brzdových destičekJCEE, s.r.o., montážní linky, poloautomatická zařízení pro automobilový a elektrotechnický průmyslProjekce a výroba strojů pro průmysl, JCEE, s.r.o.

Podnikáte v automobilovém či elektrotechnickém průmyslu? Naše společnost JCEE, s.r.o., sídlící v městě Lanškroun, dodává do těchto odvětví automatické jednoúčelové stroje. Vyrábíme stroje a výrobní linky dle specifikace a účelu použití zákazníka. Vše je předem pečlivě, efektivně a ergonomicky navrženo v naší konstrukční kanceláři. Poté naši kvalifikovaní pracovní sestaví výrobní zařízení jako například jednotlivá ruční pracoviště, poloautomatická zařízení, montážní linky či plně automatizované stroje. Ke strojům dodáváme i kontrolní zařízení pro testování úniku kapalin, testery průniku, vizuální tester – kamery. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY