Microsite byla vložena dne:14.09.2017
ID microsite: 104427, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

J.V.G. Livex spol.s r.o.

Rekonstrukce a realizace koupelen s veškerým servisem v moderním 3D návrhu

Rekonstrukce, návrhy a následné realizace starých koupelen. To vše poskytuje olomoucká firma J.V.G. LIVEX s.r.o., která je odborníkem díky dvaceti pěti letům působení na českém trhu.

Rekonstrukce a realizace koupelenrekonstrukce koupelen Olomoucnová koupelna od J.V.G. LIVEX

Potřebuje už Vaše koupelna nový kabátek? Nebo se stěhujete do nového a přemýšlíte, jak si navrhnout novou koupelnu přesně podle Vašich představ.
Pak se obraťte na olomouckou firmu J.V.G. LIVEX s.r.o., která Vám s tím ráda pomůže.

Profesionální tým firmy J.V.G. LIVEX Vám poradí s návrhem Vaší budoucí koupelny a to buď pomocí podrobného kladečského plánu nebo Vám jej rovnou vypracuje v moderním 3D návrhu.

Stejně tak se nemusíte bát na koho se obrátit ohledně zavedení elektřiny nebo topení. Firma J.V.G. LIVEX totiž provádí veškeré rekonstrukční práce sama.
Pomůže Vám tedy jak se zednickými pracemi, tak s obkládacími, elektroinstalačními, vodoinstalatérskými a topenářskými. Stejně jako si vozí sama potřebný materiál.

Firma J.V.G. LIVEX s.r.o., s působením na českém trhu už od roku 1991, to jsou profesionální návrhy rekonstrukcí koupelen, a to jak v bytech, rodinných domech nebo novostavbách v moderních 3D návrzích.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vodoinstalatérský materiál a stavební chemie Mapei - prodej

Vodoinstalatérský materiál a stavební chemie Mapei - prodej

Firma J.V.G. Livex spol.s r.o. provozuje specializovanou prodejnu, ve které si vyberete z širokého sortimentu vodoinstalatérského materiálu a veškeré stavební chemie.

J.V.G. Livex spol.s r.o.
Stavební firma pro lepší bydlení - rekonstrukce bytového jádra i koupelny

Stavební firma pro lepší bydlení - rekonstrukce bytového jádra i ...

Bydlíte v paneláku a toužíte po změně? Stavební firma J.V.G. LIVEX Olomouc provádí rekonstrukce bytových jader i koupelen. Pro vaše lepší bydlení zajistíme vše!

J.V.G. Livex spol.s r.o.
Rekonstrukce a realizace koupelen včetně 3D grafického návrhu

Rekonstrukce a realizace koupelen včetně 3D grafického návrhu

Pokud jste rozhodnutí pro rekonstrukci vaší stávající koupelny, obraťte se na profesionály z firmy J.V.G. Livex - realizace koupelen zajistíme nejen v Olomouci.

J.V.G. Livex spol.s r.o.
Rekonstrukce bytového jádra - rychlé provedení od projektu až po realizaci

Rekonstrukce bytového jádra - rychlé provedení od projektu až po ...

Potřebujete rekonstruovat bytové jádro? Rychlé a kvalitní provedení rekonstrukce od projektu až po realizaci vám zajistí firma J.V.G. Livex, jejíž sídlo naleznete v Olomouci.

J.V.G. Livex spol.s r.o.
Keramické vnitřní i venkovní bazény dodají originální a exkluzivní vzhled

Keramické vnitřní i venkovní bazény dodají originální a exkluzivní ...

Kdo z nás by netoužil po vlastním bazénu. Nyní jsou hitem keramické vnitřní nebo venkovní bazény, které dodají originální a exkluzivní vzhled. Jejich realizaci vám zajistí firma J.V.G. Livex Olomouc.

J.V.G. Livex spol.s r.o.