Microsite byla topována dne:09.01.2018
ID microsite: 104410, počet zhlédnutí:  20

Střežení kamerovým systémem se spolehlivou identifikaci pachatele

Ochraňte sebe i svůj majetek spolehlivým kamerovým systémem od společnosti PSWNET Zlín s.r.o., která se specializuje na dodávky a instalaci kamerových a bezpečnostních systému.

Střežení kamerovým systémem se spolehlivou identifikaci pachateleStřežení kamerovým systémem se spolehlivou identifikaci pachateleStřežení kamerovým systémem

Účinnou prevencí a spolehlivou ochranou Vašeho majetku a osob jsou kamerové systémy od společnosti PSWNET Zlín s.r.o. Naše systémy mají spolehlivou identifikaci pachatele a profesionálně zabezpečí Váš byt či dům.

Zákazníkům také poradíme s parametry jako je:
- zorný úhel
- rozlišení
- citlivost na světlo
- ukládání záznamu apod.

Celý kamerový systém Vám navrhneme, dodáme, nainstaluje a naučíme Vás ho ovládat. kromě Vašeho domova ho můžete využít v obytných prostorech, kancelářích, dílnách, skladech, obchodech apod. Součástí systému může být také bezpečné úložiště celého záznamu, vzdálený on-line přenos či zpětné přehrávání.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Satelitní a anténní technika - montáž, servis a nastavení antény

Satelitní a anténní technika - montáž, servis a nastavení antény

Firma PSWNET Zlín s.r.o. provádí služby a servis v oblasti výpočetní techniky, kamerových systémů, satelitní a anténní techniky.

PSWNET Zlín s.r.o. Kamerové a bezpečnostní systémy Zlín
Kamerové systémy - monitoring venkovních i vnitřních prostor, prevence ochrany Vašeho majetku

Kamerové systémy - monitoring venkovních i vnitřních prostor, prevence ...

Společnost PSWNET Zlín s.r.o. Vám nabízí kompletní řešení v oblasti ochrany majetku i osob. Poskytujeme bezpečnostní kamerový systém k monitoringu venkovních i vnitřních prostor.

PSWNET Zlín s.r.o. Kamerové a bezpečnostní systémy Zlín