Microsite byla vložena dne:11.09.2017
ID microsite: 103380, počet zhlédnutí:  23
Zadavatelem microsite je firma

Xtek Europe, s.r.o.

Jeřábová kola, soustavy jeřábových kol, projekce, výroba, servis, Plzeň

Jeřábová kola, soustavy jeřábových kol, hřídel, ozubená kola, kola lanových kotoučů, vodící kladky projektuje, vyrábí a servisuje společnost Xtek Europe, s.r.o., Plzeň.

Xtek Europe, s.r.o., Plzeň, výroba jeřábových kolXtek Europe, s.r.o., vyrábí jeřábová kola, soustavy kol, hřídele, spoejkySpolečnost Xtek Europe, s.r.o., projektuje, vyrábí a servisuje jeřábové a válcové prvky

Vlastníte jeřáby či válcovnu a potřebujete kvalitní elementy k těmto přístrojům? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Xtek Europe, s.r.o. sídlící v Plzni, která vyrábí prvotřídní průmyslové komponenty a dodává je do celého světa. V našem výrobním sortimentu produkujeme jeřábová kola a soustavy jeřábových kol spolu s hřídelí, ozubenými koly, ložiskovými pouzdry a spojkou. Jeřábová kola vyrobená naší společností mají až 8 krát delší životnost a o 40 % zvýšenou nosnost než běžná kola. Dále vyrábíme vodící kladky, kola lanových kotoučů, univerzální spoje, zubové spojky a ozubené válce válcovacích stolic. Neodmyslitelnou součásti podniku je projekce, vývoj a servis všech produktů společnosti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY