Microsite byla vložena dne:11.09.2017
ID microsite: 103372, počet zhlédnutí:  19
Zadavatelem microsite je firma

Ortotechnika, a.s.

Ortopedické pomůcky, protetika, ortézy, bandáže, protézy, výroba na míru

Ortopedické pomůcky a vybavení, protetika, ortézy, bandáže, protézy, hole, invalidní vozíky na míru vyrábí společnost Ortotechnika, a.s. se sídlem v Praze.

Společnost Ortotechnika, a.s. se sídlem v Praze, výroba protéz dolních a horních končetin na míruSpolečnost Ortotechnika, a.s., vyrábí ortézy na ruce, nohy a trupOrtotechnika, a.s., ortézy hlezenní, kolenní, bederní, loketní, zápěstní, epi pásky

Potřebujete vyrobit ortézu či protézu dle Vašich požadavků? Naše společnost Ortotechnika, a.s., sídlící v Praze, je nestátní zdravotnické zařízení, které vyrábí ortopedické vybavení. Zhotovujeme individuální protézy dolních a horních končetin, ortézy na ruce, nohy a trup klientovi přímo na míru. V různých velikostech a typech vyrábíme ortézy hlezenní, kolenní, bederní, loketní, zápěstní, epi pásky. Dále v našem sortimentu naleznete sériově vyráběné pomůcky jako zdravotní obuv, bandáže, obvazy, obinadla, antidekubitní podložky, zdravotní polštáře, ortopedické vložky, podložní mísy, plenkové kalhotky, hole či invalidní vozíky.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY