Microsite byla vložena dne:11.09.2017
ID microsite: 103370, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

ALIATECH METAL s.r.o.

Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, výroba z pozinkovaného plechu, Plzeň

Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, spojky, hlavice, potrubí, kolena, přechody i atypické části z pozinkovaného plechu vyrábí společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně.

Společnost ALIATECH METAL s.r.o., vyrábí vzduchotechnické prvky, komponenty a dílySpolečnost ALIATECH METAL s.r.o., vzduchotechnické díly, spojky, potrubí, kolenaALIATECH METAL s.r.o., vyroba standardních i atypických dílů vzduchotechniky

Potřebujete zajistit odvětrání budov či hal? Naše společnost ALIATECH METAL s.r.o., sídlící v Plzni, Vám nabízí komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky. Jsme výrobní společnost a zaměřujeme se na produkci vysoce kvalitních vzduchotechnických prvků, komponentů a dílů jako například spojek kruhového průřezu, potrubí, tvarovek, hrdel, hlavic, regulačních klapek, záslepek, kolen, přechodů, redukcí, odboček, segmentových oblouků, tlumičů hluku, křížových kusů, kalhotových kusů, připojovacích komor. Standardně vyrábíme z pozinkovaných plechů v rozměrech D 80 až 500 mm. Jsme schopni zajisti a dodat i atypické a nestandardní díly přímo dle požadavků zákazníka.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY