Microsite byla vložena dne:28.08.2017
ID microsite: 103208, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

Město Beroun

Město Beroun, CHKO Český kras a Křivoklátsko, turistika, sport, rekreace

Město Beroun se nachází 30 kilometrů od Prahy mezi CHKO Český kras a Křivoklátsko. Zajímavá rekreační oblast pro vyznavače historie, kultury, sportu či přírody.

Město Beroun, řeka Berounka, CHKO Český kras a KřivoklátskoMěsto Beroun, městské hradby, kostel, židovský hřbitov, Pražská brána, rozhledna na DěduMěsto Beroun, turistika, kultura, sport, příroda, rekreace

Okresní město Beroun se rozprostírá na soutoku řeky Berounky s Litávkou, jihozápadním směrem od hlavního města. V historických písemných záznamech, které pochází z roku 1265, byl Beroun prvně zmíněn. Z pamětihodností stojí za shlédnutí historické domy, městské hradby, kostel, morový sloup, židovský hřbitov, Pražská brána, Plzeňská brána, rozhledna na Dědu, muzeum. Volný čas lze trávit rekreací a sportem například v aquaparku, koupališti, golfovém hřišti, In-line dráze či sportcentru Eden. Pro turisty je to velmi zajímavá oblast především díky krásné a zachovalé přírodě CHKO Český kras a Křivoklátsko, které můžete probádat i po značených cyklotrasách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY