Microsite byla topována dne:18.01.2018
ID microsite: 103131, počet zhlédnutí:  29
Zadavatelem microsite je firma

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy

Velkoplošné horizontální žaluzie s širokými hliníkovými a dřevěnými lamelami v moderním stylu

Vybírejte velkoplošné horizontální žaluzie u společnosti ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě. Pro Váš útulný a moderní interiér si můžete vybírat barevné i dřevěné lamely podle Vašeho vkusu.

Velkoplošné horizontální žaluzie s širokými hliníkovými lamelami Opava, OstravaVelkoplošné horizontální žaluzie Opava, OstravaHorizontální dřevěné žaluzie v moderním stylu Opava, Ostrava

Máte zájem o barevné žaluzie z hliníku nebo dáte přednost přírodnímu dřevu? Přijďte si vybrat podle Vašeho stylu ke společnosti ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě. Naše horizontální žaluzie s širokými hliníkovými lamelami se postarají o to, aby Váš interiér vypadal útulně, moderně a zároveň zajistí dostatečné zastínění.

Vsázíme na jednoduchost a proto víme, že horizontální žaluzie nejvíce sluší jednoduchým oknům. Proto jsme Vám také usnadnili manipulaci, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovládání a žaluzie stáhnete či pootočíte podle Vašeho přání.

Horizontální žaluzie se dají umístit kdekoli do interiéru. Už dávno neplatí, že se montují jen na okenní rám. Žaluzie dnes slouží také jako moderní doplněk do interierů, můžete z nich vytvořit zástěnu, za kterou schováte rám okna, kliku i parapet, tím se celý interiér sjednotí a působí moderním dojmem.

Díky nepřeberné možnosti barevných kombinací našich žaluzií si můžete sladit barvy podle Vašeho nábytku, polštářů či s barvou na stěnách.

Ať už se rozhodnete pro barevné, hliníkové či dřevěné žaluzie, jsme tady pro Vás! Neváhejte se na nás obrátit, patříme mezi jedničky na trhu se stínící technikou.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Venkovní rolety s vysokým stupněm zastínění, snížení hladiny venkovního hluku

Venkovní rolety s vysokým stupněm zastínění, snížení hladiny venkovního ...

Venkovní rolety s vysokým stupněm zastínění vyrábí a dodává společnost ISOTRA a.s.. Rolety přispívají také ke snížení hladiny venkovního hluku. Působíme nejenom v okolí Opavy a Ostravy, ale po celé ČR

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Venkovní nepromokavé markýzy na balkon či terasu – zastřešení malých i velkých ploch

Venkovní nepromokavé markýzy na balkon či terasu – zastřešení malých i ...

Společnost ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě vyrábí, prodává a dodává stínící techniku, mezi kterou patří také venkovní nepromokavé markýzy na balkon či terasu pro zastřešení malých i velkých ploch.

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Předokenní venkovní žaluzie - dokonalé zastínění, úspora energie, stínící a bezpečnostní funkce

Předokenní venkovní žaluzie - dokonalé zastínění, úspora energie, ...

Firma ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě, která působí po celé ČR, nabízí ve svém sortimentu předokenní venkovní žaluzie. Poskytují dokonalé zastínění, úsporu energie, stínící a bezpečnostní funkce.

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Japonské stěny, rolety - moderní a designový doplněk pro zastínění velkých ploch a předělení místností

Japonské stěny, rolety - moderní a designový doplněk pro zastínění ...

Společnost ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě dodává japonské stěny (rolety) sloužící nejenom k zastínění velkých ploch, ale také k předělení místností a jako moderní doplněk vašeho interiéru.

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Screenové rolety pro optimální tepelné podmínky - vynikající doplněk pasivních staveb

Screenové rolety pro optimální tepelné podmínky - vynikající doplněk ...

Společnost ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě a působností po celé ČR dodává screenové rolety, které vytváří optimální tepelné podmínky interiéru a složí také jako vynikající doplněk pasivních staveb.

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Plissé žaluzie - zastínění šité na míru, perfektní vzhled s různým stupněm propustnosti světla

Plissé žaluzie - zastínění šité na míru, perfektní vzhled s různým ...

Společnost ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě dodává, prodává a vyrábí zastínění šité na míru. Plissé, neboli skládané látkové žaluzie mají perfektní vzhled s různým stupněm propustnosti světla.

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Výroba stínící technika, žaluzie, rolety, plissé, markýzy Opava

Výroba stínící technika, žaluzie, rolety, plissé, markýzy Opava

ISOTRA a.s. se zabývá výrobou stínící techniky: - horizontální žaluzie, lamely vyrobeny z hliníku - venkovní žaluzie - střešní žaluzie pro všechny typy střešních oken - dřevěné žaluzie Woodlite 50 - látkové vertikální žaluzie - skládaná látková žaluzie Plissé, výběr ze široké nabídky ...

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Japonské stěny, japonské žaluzie, japonské  rolety

Japonské stěny, japonské žaluzie, japonské rolety

ISOTRA a.s. nabízí výrobu, prodej: - japonské rolety - ochrana proti slunečnímu záření - moderní doplněk interiéru - nehořlavé látky - vhodné pro alergiky - široký výběr látek, dekorů, materiálu - profily z extrudovaného hliníku - barva bílá, stříbrná - ovládání manuální (šňůrkou, tyčí, ...

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
Stínící technika, žaluzie, vrata, markýzy, eurookna Opava, Ostrava

Stínící technika, žaluzie, vrata, markýzy, eurookna Opava, Ostrava

ISOTRA a.s. nabízí výrobu, prodej stínící techniky: - žaluzie - horizontální, vertikální žaluzie - látkové rolety - plisé - dřevěné žaluzie - střešní žaluzie a rolety - předokenní (venkovní) žaluzie a rolety - sítě proti hmyzu - markýzy - vrata (sekční, rolovací) - eurookna, dřevěná ...

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy