Microsite byla vložena dne:17.08.2017
ID microsite: 102076, počet zhlédnutí:  26

Testované tonery s barevnou věrností a odolností proti vyblednutí

Společnost ABEL-Computer s.r.o. se zabývá výrobou kvalitních kazet pro počítačové tiskárny, kde také měří výtěžnost, barevnou věrnost i odolnost proti vyblednutí.

Testované tonery na barevnou věrnostTestované tonery na barevnou věrnost a odolnost proti vyblednutíABEL měří barevnou věrnost

Společnost ABEL-Computer investovala opravdu významné finanční prostředky do měření toho, co oko není schopno rozeznat. Nespoléhá jen na subjektivní pocit. Všechny své vyrobené kazety testuje a výtisky měří na speciálních strojích. Pro zajištění maximální kvality sleduje:
- barevnou věrnost a stálost
- barevné odchylky
- odolnost proti vyblednutí
- výtěžnost
- kvalitu tisku.

I malá, pouhým okem neviditelná odchylka u jedné barvy přinese při kombinaci s další barvou odchylku, která již bude viditelná. Barevná tiskárna se čtyřmi barevnými tonery dokáže vytvořit tisíce barevných kombinací a posoudit zrakem, při které kombinaci barev dojde k barevné odchylce je nemožné. Proto ABEL důvěřuje pouze tomu, co změří.

Nepřetržitě investuje do výzkumu a vývoje. Díky tomu dnes disponuje vším, co najdete v těch nejlepších laboratořích.

- Měření barevné věrnosti provádí spektrofotometry X-Rite a BYK-Gardner.
- Odolnost proti vyblednutí vyhodnocuje na speciálním přístroji Q-SUN, který umožňuje během několika dnů simulovat několikaleté
vystavení výtisku slunečním paprskům.
- Kvalitu tisku náplní ABEL zkoumá na mikroskopech značky Zeiss a Olympus, což umožňuje nafotit to, co vidíme. Zhotovené fotografie pak používá při průběžném školení svých zaměstnanců.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABEL

Vsaďte na kvalitu a nakupujte tonerové a inkoustové kazety značky ABEL

Víte, proč upřednostnit značku ABEL? Protože se na ni prostě můžete spolehnout! Nakupujte kvalitní tonerové a inkoustové kazety od společnosti ABEL-Computer s.r.o.

ABEL-Computer s.r.o. Spolehlivé kazety do Vaší tiskárny
Tonery do tiskárny přímo od českého výrobce - kvalitní tonerové kazety

Tonery do tiskárny přímo od českého výrobce - kvalitní tonerové kazety

Pořiďte si kvalitní tonery do tiskárny přímo od českého výrobce! Stačí se obrátit na firmu ABEL z Opavy, která vyrábí kvalitní tonerové kazety pro laserové tiskárny, kopírky a faxy.

ABEL-Computer s.r.o. Spolehlivé kazety do Vaší tiskárny