Microsite byla vložena dne:10.08.2017
ID microsite: 101995, počet zhlédnutí:  21
Zadavatelem microsite je firma

Hotel Klostermannova chata SOUDEK s.r.o.

Ubytování, hotel na Šumavě, sauna, turistika, cyklotrasy, lyžování

Ubytování na Šumavě Vám zajistí Hotel Klostermannova chata, SOUDEK s.r.o.. Můžete zde provozovat spoustu aktivit jako je turistika, cykloturistika, lyžování, návštěva sauny či lanového centra.

Hotel Klostermannova chata, SOUDEK s.r.o., ubytování na ŠumavěHotel Klostermannova chata, SOUDEK s.r.o., ubytování v malebné obci ModravaHotel Klostermannova chata, SOUDEK s.r.o., ubytování, sauna, lanové centrum, restaurace

Chcete trávit volné chvíle v krásné přírodě Národního parku Šumava? Ubytujte se v našem Hotelu Klostermannova chata, SOUDEK s.r.o., který se nachází v malebné obci Modrava. Ubytovat se můžete ve dvou až čtyř lůžkových pokojích nebo apartmánu. Prostory lze využít k uspořádání večírků, oslav, školení, firemních akcí, svateb, školních a sportovních pobytů či k rodinné letní i zimní dovolené. Součástí hotelu je restaurace, sauna, bowling, lanové centrum a dětské hřiště. Krásné okolí hotelu v úchvatné a zachovalé přírodě skýtá spoustu možností pro trávení volného času turistikou, cykloturistikou či lyžováním.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY