Microsite byla vložena dne:09.08.2017
ID microsite: 101972, počet zhlédnutí:  16

Služby auditu a účetnictví Plzeň prověří správné vedení vašeho účetnictví

Vlastníte firmu a chcete mít jistotu, že je Vaše účetnictví vedeno správným a průkazným způsobem? Služby auditu a účetní poradenství nabízí spolehlivá firma MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o. z Plzně.

Účetní audity a účetní poradenstvíSpolečnost MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o. z Plzně - audity, účetnictvíPrůběžné a statutární audity

Společnost MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o. z Plzně nabízí služby auditu a účetní poradenství. Pokud chcete mít jistotu, že je vaše účetnictví vedeno správně a průkazně, doporučujeme využít našich služeb.

Nabízíme jak průběžný audit k průběžnému ověřování formální a věcné správnosti dokladů, namátkové kontroly dokladů a jejich zaúčtování v účetních knihách, účast při inventurách, ale také statutární audity sloužící k porovnání účetní uzávěrky s reálným stavem aktiv, pasiv a finanční situace auditované firmy.

Pokud tedy hledáte spolehlivou účetní firmu, která poskytuje služby účetních auditů a účetního poradenství, neváhejte se obrátit na MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Provádění auditů, Plzeň.

Provádění auditů, Plzeň.

Kompletně zrealizujeme audit ve vaší firmě od začátku až do konečné zprávy. Provádíme audity jak průběžné, tak i závěrečné. Více informací na našich www stránkách

MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o. Účetní a daňové služby Plzeň
Účetní a daňové poradenství Plzeň.

Účetní a daňové poradenství Plzeň.

Zajišťujeme tyto služby: Osobní konzultace, písemné stanovisko na základě podkladů. Pomoc při řešení zdanění dle mezinárodních smluv o zamezení dvojího zdanění. Zastupování klienta před externími organizacemi. Operativní poradenství přes e-mail, telefon, fax. Předběžná kontrola účetních a ...

MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o. Účetní a daňové služby Plzeň
Audity účetních závěrek, Plzeň.

Audity účetních závěrek, Plzeň.

Účetní a daňové poradenství. Nabízíme profesionalitu, rychlost realizace, pečlivost a přesnost, kvalifikace a záruky, přijatelné ceny. Audity účetních závěrek. Daňové poradenství.

MARK AUDIT CONSULTING, s.r.o. Účetní a daňové služby Plzeň